MENU
P

Plener ślubny w Wenecji

 

Wenecja – idealne miejsce na plener ślubny

Tajemnicza, magiczna, romantyczna. Taka jest właśnie Wenecja. Nic więc dziwnego, że Pary Młode chętnie wybierają to włoskie miasto jako miejsce ich pleneru ślubnego. Klimatyczne zaułki, gondole, karnawałowe maski oraz przepiękne wchody i zachody słońca, których doświadczymy w Wenecji, stanowią idealne tło dla fotografii ślubnej.

Do takiego wniosku doszli również Kinga i Piotr – Państwo Młodzi, z którymi miałem okazję zwiedzić to wyjątkowe miasto. Jako fotograf, a więc łowca niepowtarzalnych ujęć i ulotnych chwil, muszę przyznać, że wybrali wręcz idealną lokalizację na swój plener ślubny. Spójrzcie tylko na te fotografie – ten niezwykły, włoski klimat po prostu aż od nich bije! A Para Młoda na tle charakterystycznych dla miasta widoków i krajobrazów wygląda przepięknie. I nic dziwnego. W końcu Wenecja to miejsce, gdzie każdą emocję odczuwa się intensywniej

 

Plener ślubny za granicą – dlaczego warto?

Wykonanie sesji ślubnej za granicą to dla Państwa Młodych szansa na zobaczenie miejsc, o których zawsze marzyli lub okazja by wrócić tam, gdzie wspólnie przeżyli wyjątkowe chwile – na przykład zaręczyli się. W dodatku mogą przywieźć stamtąd wspaniałą pamiątkę w postaci swoich zdjęć ślubnych. Jako fotograf  bardzo lubię wyzwania oraz odkrywanie nowych miejsc, dlatego często i chętnie podejmuję się wykonywania sesji ślubnej poza Polską.

Plener ślubny za granicą to także szansa na niebanalne, oryginalne ujęcia. Jeśli zastanawiacie się gdzie powinna się odbyć Wasza sesja poślubna i jeśli zależy Wam na pięknej scenerii oraz klimatycznym, nastrojowym miejscu, to z czystym sercem mogę polecić właśnie Wenecję. Za chwilę dowiecie się dlaczego.

Światowa stolica miłości Wenecja

Wenecja nie bez powodu nazywana jest miastem miłości. Wąskie uliczki, urokliwe kanały, gondole oraz bogata architektura – Wenecja, mimo że jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast Europy, to mimo wszystko nie traci swojego uroku. Spacerując po mieście mamy wrażenie, że czas się w nim zatrzymał. Jest pięknie, spokojnie i przede wszystkim romantycznie – brzmi jak gotowy przepis na udany plener ślubny, prawda?

Tylko w Wenecji możemy oddać się najbardziej romantycznej czynności na świecie, czyli spłynąć gondolą po Canal Grande. Kinga i Piotr mają to już za sobą, co możecie zobaczyć na jednej z fotografii. A następnymi szczęśliwcami, którzy tego doświadczą możecie być właśnie Wy! Jeśli jesteście zainteresowani wykonaniem sesji ślubnej w Wenecji, to serdecznie zapraszam do kontaktu!

Wenecja kryje w sobie wiele pięknych miejsc, wprost idealnych na plener ślubny. Wśród nich warto przede wszystkim wymienić Plac i Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów, Most Rialto, Most Westchnień oraz oczywiście wspomniany już wcześniej Canal Grande.

Wenecja – co warto wiedzieć przed wyjazdem

Wenecja to przede wszystkim miasto turystów. Ze względu na ich obecność oraz wysokie czynsze rdzenni mieszkańcy coraz częściej decydują się na przeprowadzkę. O każdej porze roku jest tu mnóstwo zwiedzających, bowiem miasto jest piękne nie tylko latem, ale również w zimie, gdy trwa karnawał. Wiosną i jesienią także wielu ludzi podróżuje do Wenecji, gdyż zachęcają ich do tego tanie bilety lotnicze oraz optymalne temperatury.

Miasto najlepiej jest zwiedzać pieszo, błądząc po jego uroczych zakamarkach i odkrywać mniej popularne, niezaludnione miejsca.

Decydując się na plener ślubny w Wenecji musicie też mieć świadomość tego, że spotkacie wiele innych Par Młodych, które przybędą tu w tym samym celu – to jeden z najchętniej wybieranych przez nowożeńców kierunków!

Wenecja jest niezwykle inspirującym miejscem. Bądźcie gotowi na to, że to miasto niejednokrotnie bardzo pozytywnie Was zaskoczy!

Jak zorganizować sesję ślubną poza granicami Polski?

Skontaktujcie się ze mną i opowiedzcie mi o tym jak powinien wyglądać Wasz wymarzony plener ślubny. Powiedzcie na jakich miejscach oraz ujęciach Wam zależy, a ja postaram się sprostać powierzonemu zadaniu i wykonać Wam piękne, jedyne w swoim rodzaju fotografie. Co do logistyki i całej organizacji tego wydarzenia z pewnością się dogadamy 🙂 Musicie jednak pamiętać o tym, by koniecznie zabrać ze sobą pozytywne nastawienie, dużo uśmiechu i… cierpliwości. Wykonanie pleneru ślubnego w tak fantastycznym miejscu jak Wenecja będzie wymagało długich spacerów, poświęceń, a także być może wczesnej pobudki (zdjęcia robione przy wschodach słońca są po prostu niesamowite! W dodatku musimy pamiętać o tym, by uniknąć tłumów turystów). Nie martwcie się jednak – cudowne fotografie z pewnością wszystko Wam wynagrodzą. Po wykonanej sesji możecie przedłużyć swój pobyt i kontynuować zwiedzanie miasta. Zapraszam Was do moich innych plenerów za granicą np. RODOS lub RZYM

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, to zapraszam do kontaktu z formularza kontaktowego lub telefonicznego: +48 604 777 835. Chętnie służę pomocą. Do usłyszenia!

plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji 8plener_slubny_wenecja plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji 14plener_slubny_wenecja 15plener_slubny_wenecja 16plener_slubny_wenecja plener_slubny w wenecji 18plener_slubny_wenecja 19plener_slubny_wenecja 20plener_slubny_wenecja 21plener_slubny_wenecja 22plener_slubny_wenecja plener_slubny w wenecji 24plener_slubny_wenecja 25plener_slubny_wenecja 26plener_slubny_wenecja 27plener_slubny_wenecja 28plener_slubny_wenecja plener_slubny w wenecji 30plener_slubny_wenecja 31plener_slubny_wenecja 32plener_slubny_wenecja 33plener_slubny_wenecja plener_slubny w wenecji plener_slubny w wenecji 36plener_slubny_wenecja 37plener_slubny_wenecja

Z

Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych sesji

BĘDZIE MI BARDZO MIŁO

POWRÓT