MENU
P

Plener ślubny w malowniczym Amalfi

Każda sesja ślubna to historia miłosna warta opowiedzenia… Nie inaczej jest w przypadku Oli i Grzegorza. Ich plener ślubny odbył się we Włoszech, a konkretnie w Amalfi – mieście uznawanym za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Zdjęcia wykonaliśmy na początku listopada, a więc poza sezonem turystycznym i był to prawdziwy strzał w 10! Dzięki temu miasto wraz ze swoimi urokliwymi zabytkami i cudowną plażą było niemal tylko do naszej dyspozycji.

Absolutny brak tłumów i majestatyczność Amalfi zaowocowały przepiękną sesją ślubną. Było romantycznie, magicznie oraz po prostu nastrojowo. O takich właśnie plenerach marzy każdy fotograf ślubny. Jeśli chcecie poznać kulisy sesji ślubnej w Amalfi oraz dowiedzieć się czegoś więcej o tym włoskim miasteczku, to zapraszam do dalszej lektury wpisu. Zapewniam, że będzie ciekawie!

Romantyczne Włochy na sesję ślubną

Włochy wraz ze swoimi urodziwymi miastami i zakątkami uważane są za jedno z najbardziej romantycznych państw na świecie. Obok typowo popularnych miejsc na sesję ślubną, takich jak Rzym czy Wenecja warto wymienić także położone nieopodal Neapolu Amalfi.

W Amalfi jest wszystko, czego potrzeba do wykonania pięknego i czarującego pleneru ślubnego. Mamy urokliwe, kameralne miasteczko, pastelowe budynki, klify, przestronną plaże i lazurową (o każdej porze roku!) wodę. Brzmi cudownie, prawda? W dodatku klimat Włoch sprawił, że, mimo astronomicznej późnej jesieni, czuliśmy się w Amalfi wspaniale. Pogoda dopisała i żadne niespodziewane warunki atmosferyczne nie przeszkodziły nam w wykonaniu naszej sesji ślubnej.

Ten rejon Włoch pozwala na uzyskanie naprawdę niesamowitych kadrów, a to wszystko ze względu na krajobrazy. Zdjęcia ślubne możemy tutaj wykonać w środku miasta, na plaży, w pobliżu klifów – wszędzie jest pięknie. Dzięki temu sesja nie będzie monotonna, a Wy w trakcie jej trwania będziecie się dobrze bawić oraz czerpać z tego miejsca wszystko, co najlepsze. Tak jak Ola i Grzegorz. Podczas naszego pleneru ślubnego z każdą chwilą tylko upewniali się, że podjęli właściwą decyzję co do wyboru miejsca. Takiej pewności i szczerego zachwytu życzę każdej Parze Młodej, z którą będę miał przyjemność współpracować.

Amalfi to naprawdę idealne miejsce dla nowożeńców. Tutaj odnajdziecie spokój oraz przeżyjecie cudowne, niezapomniane chwile. Jako fotograf ślubny, który wykonuje sesje na całym świecie naprawdę wiem o czym mówię, dlatego możecie mi w pełni zaufać.

Fotografia ślubna za granicą – kwestie organizacyjne

Organizacja sesji ślubnej za granicą nie jest tak naprawdę skomplikowaną sprawą. Najważniejsze do ogarnięcia są kwestie logistyczne, a więc przejazd do miejsca docelowego i znalezienie odpowiedniego noclegu. Ja jestem w pełni elastyczny, także dostosuję się do Waszych propozycji.

Jeśli chodzi o cenę takiego pleneru ślubnego i ewentualne dodatkowe koszty, to z pewnością dojdziemy do porozumienia. Jeśli chcecie poznać szczegóły, to zapraszam do kontaktu telefonicznego. Umówimy się na spotkanie i wszystko na spokojnie dogadamy.

Przy wyborze miejsca na sesję ślubną za granicą weźcie pod uwagę również jego popularność wśród turystów oraz porę roku. Amalfi to miasto bardzo chętnie odwiedzane latem przez turystów. Znalezienie wówczas ustronnych miejsc na złapanie odpowiednich kadrów byłoby więc niezwykle trudne, a także mogłoby spowodować niepotrzebne frustracje. Ola i Grzegorz podjęli więc świetną decyzję, by pojechać tam na początku listopada, a więc poza sezonem. Na miejscu było wręcz idyllicznie, a w dodatku ceny były nieco niższe.

Jeśli potrzebujecie porad i wskazówek dotyczących organizacji sesji ślubnej za granicą, nie tylko w Amalfi, to jestem do Waszej dyspozycji: +48 604 777 835

Kilka słów o mnie

Fotografia Ślubna Mariusz Zwolak powstała z miłości do piękna. A nie ma na świcie nic piękniejszego niż szczere uczucie, które łączy dwoje ludzi.

Plenerowe sesje ślubne to czas naprawdę wyjątkowy – nie tylko dla Pary Młodej, ale także i dla mnie. To pamiątka i wspomnienia na całe życie, dlatego dokładnie zastanówcie się gdzie powinien odbyć się Wasz plener, nim podejmiecie ostateczną decyzję. Jako fotograf ślubny służę Wam radą i pełnym wsparciem przy realizacji Waszych pomysłów. Tymczasem zachęcam do obejrzenia zdjęć z pięknego Amalfi.

 

2Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 3Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 4Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 5Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 6Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 7Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 8Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 9Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 10Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 11Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 12Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 13Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 14Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 15Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 16Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 17Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 18Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 19Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 20Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 21Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 22Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 23Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 24Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 26Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 27Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 28Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 29Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 30Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 31Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 32Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 33Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 34Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 35Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 36Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 37Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 38Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 39Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 40Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 41Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 42Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 43Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 44Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 45Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 46Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 47Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 48Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 49Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 50Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 51Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 52Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 53Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 54Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 55Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 56Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi 57Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi1Mariusz_Zwolak_Fotografia_slubna_wlochy_amalfi

Z

Zapraszam do obejrzenia moich pozostałych sesji

BĘDZIE MI BARDZO MIŁO

POWRÓT
× .